KONTAKT

ZAPRASZAMY W NASTĘPUJĄCYCH GODZINACH:

GODZINY  OTWARCIA DLA OSÓB PRYWATNYCH 2024
Poniedziałek – zamknięte dla gości indywidualnych
IV  weekend 27- 28 kwietnia 11:00-19:00
V, VI, VII, VIII
wtorek – niedziela 11:00-19:00

IX, X sobota – niedziela 11:00 -19:00


GODZINY  OTWARCIA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH i SZKÓŁ  2024
Grupy zorganizowane prosimy o kontakt przed przyjazdem i rezerwację.
IV, V, VI, VII, VIII, IX, X  przez 7 dni w tygodniu 8:00-19:00


Labirynt pod Warszawą
ul. Konopnickiej 2
05-822 Milanówek

Telefon:
+48 503 448 768
(rezerwacje i terminy)

+48 692 414 826  (informacje ogólne, drugi telefon kontaktowy)

email: labiryntpodwarszawa@gmail.com

Dojazd dla autokaru: należy trzymać się głównej drogi 719, następnie skręcić w ulicę Turczynek i po około 50 m prawo w w ulicę Wiatraczną. Po przejechaniu 300 m ulicy Wiatracznej trzeba skręcić w lewo w ulicę Konopnicką i jesteśmy pierwszą działką po lewej stronie (czarny betonowy płot).

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Można do nas wysłać wiadomość bezpośrednio  przez formularz:

  FAQ – czyli najczęściej zadawane pytania

  Czy labirynt jest tylko dla grup?
  Nie. Zapraszamy zarówno osoby indywidualne, grupy zorganizowane, grupy przyjaciół, rodziny, małych i dużych i tych z psami też.

  Czy labirynt jest tylko dla dzieci?
  Nie, mamy zagadki dla dzieci, ale także zagadki dla dorosłych, np. Zagadki z morderstwem, zagadka geograficzna, matematyczna, z błędami językowymi itd.  Dla każdego, w każdym wieku znajdzie się coś odpowiedniego i odpowiedzi trudnego 🙂

  Jak długo zajmuje przejście labiryntu?
  Sam labirynt nie jest trudny, jeśli chodzi o szybkie wejście i szybkie wyjście. Pokonanie samego labiryntu bez zagadki zajmuje około 15-20 minut, natomiast cała zabawa polega na tym, by odnaleźć w nim ukryte elementy wybranej zagadki. Dokładne przeszukanie zajmuje od  45 minut do 1,5h na jedną zagadkę. Na jednym bilecie (osoby indywidualne) mogą zostać u nas cały dzień i przez cały dzień zrobić wszystkie zagadki. Bilet dla osób indywidualnych jest całodzienny.

  Czyli ile czasu można spędzić w labiryncie?
  Żeby w pełni wykorzystać potencjał miejsca, to minimum 3h. Zdarza się jednak bardzo często, że goście przyjeżdżają rano i widzimy się z nimi na zamknięciu bramy o 19:00. U nas miło, spędza się czas. Proszę pamiętać, że najpóźniej można przyjechać o 17:30 jeśli chce się skorzystać z zabawy w labiryncie.

  W jakiej cenie są bilety?
  Bilety dla osób indywidualnych są po 45 zł i 50 zł (ulgowy, normalny). Bilety są całodzienne, co znaczy, że można przejść labirynt ze wszystkimi możliwymi zagadkami. Płatne jest tylko wejście do labiryntu, teren przed labiryntem jest bezpłatny. Płatność kartą, blikiem, gotówką.  Ostatnie wejście do labiryntu najpóźniej o 17:30.

  Czy płatne jest wejście na teren?
  Nie, płatne jest tylko wejście do labiryntu na zabawę w labiryncie, na terenie można wypoczywać i się bawić bezpłatnie. Do labiryntu należy kupić bilet całodzienny i korzystać z dostępnych zagadek. Przez cały dzień można zrobić wszystkie dostępne zagadki. W części bezpłatnej są toalety, kawiarnia, plac zabaw, piaszczysta plaża, trawnik do zabawy, kuchnia błotna, slackline, hamaki, leżaki i inne atrakcje.

  Jak można płacić?
  Kartą (preferowane), blikiem, gotówką. Grupy mogą także dostać FV przelewową.

  Jakie są atrakcje na terenie?
  Główną atrakcją jest drewniany labirynt o powierzchni 1300 m2, nie ma takiego w promieniu 400 km od Warszawy. Nie chodzi tylko o samo przejście labiryntu, a o odszukanie wszystkich ukrytych elementów w zależność od wybranej zabawy i grupy wiekowej.

  Oprócz tego mamy slackline, 2000 m2 trawy i boiska, wielką piaszczystą plażę, gdzie dzieciaki budują miasto z klocków i wody, duże klocki do zabawy, stoisko z bańkami mydlanymi, mały labirynt węża dla przedszkolaków i po prostu miły, przyjemny teren do wypoczynku.

  Czy można przyjść z psem?
  Tak, można przyjść ze zwierzakami. Muszą być jednak na smyczy i trzeba po nich sprzątać w razie „kraksy”. Na miejscu jest miska z wodą, a nawet dwie.

  O co chodzi z tymi zagadkami?
  Zagadki są tematyczne, dostosowane do wieku. Chodząc po labiryncie należy odnaleźć elementy poszczególnej zagadki, czasami coś narysować lub spisać. Tematy zagadek: alfabet zwierząt, kaligrafia, 4 poziomy matematyki, geografia, poprawność językowa po polsku, flagi Europy, cuda świata, zagadka detektywistyczna (dwie), zagadka dla dzieci z elementami lata, taka sama z elementami zimy, zagadka piratów, zagadka morska, mini galeria sławnych dzieł sztuki i inne.